Сьогодні, 4 листопада, під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Андрія Гижка відбулася нарада, в ході якої обговорено порядок освоєння коштів, виділених з державного Фонду регіонального розвитку та забезпечення співфінансування з місцевих бюджетів.

«Часу залишилося дуже мало і щотижнева звітність по використанню коштів з Фонду регіонального розвитку є незадовільною. Для Вінницької області виділено 147 мільйонів гривень. І є всі умови для їх освоєння. По перше, не має жодних питань до роботи казначейства, як попередні роки. По-друге - держава вчасно виконує свої зобов’язання, передбачені помісячними розписами. Так, наприклад, жовтневий транш було закрито 10 числа. Через 5-6 днів очікуємо транш за листопад місяць. Тому нагадую, що кошти, які будуть не використані, просто повернуться до державного бюджету. Відтак, нам потрібно акумулювати усі сили», - наголосив Андрій Гижко.

Цьогоріч з державного Фонду регіонального розвитку в область надійшло понад 76 мільйонів гривень

За кошти Фонду регіонального розвитку у Вінницькій області до кінця цього року планують завершити 42 об’єкти. На це передбачено майже 143 млн гривень. Крім того, цьогоріч з Фонду регіонального розвитку надійшло 4,2 мільйони гривень на погашення кредиторської заборгованості за роботи по 11 об’єктам, роботи яких завершилися ще у 2013 році.

Цьогоріч з державного Фонду регіонального розвитку в область надійшло понад 76 мільйонів гривень

Заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник зауважив, що відповідальність за використання коштів покладена на всіх однаково, і на профільні служби, і на представників місцевої влади, і на розпорядників та виконавців робіт. «Звертаю увагу представників Департаментів, казначейства, райдержадміністрацій та місцевих рад, що кожен об’єкт має бути завершений в цьому році. Адже жодна копійка державних коштів не має бути повернута в державну скарбничку. Кожен особисто буде відповідати за невиконану, або неякісно виконану роботу» - наголосив Василь Броварник.

Цьогоріч з державного Фонду регіонального розвитку в область надійшло понад 76 мільйонів гривень

Загалом із 147 мільйонів гривень, частина коштів – понад 76 млн грн., уже поступила і освоюється.Переглядів: 2575
Поширень: 0