Упродовж січня-жовтня 2015 року платниками податків Вінниччини сплачено до Державного бюджету України близько 530,5 мільйонів гривень акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів. За словами в.о.начальника ГУ ДФС у Вінницькій області Руслана Осмоловського – це майже удвічі більше надходжень аналогічного періоду минулого року.

Високопосадовець наголошує, що у загальній сумі акцизного податку із вироблених в Україні товарів, який надійшов з початку 2015 року, внесок жовтня сягнув 60,6 мільйонів гривень. Доведену розрахункову базу жовтня, при цьому, виконано стовідсотково.

Нагадаємо, наразі суб’єкти господарювання Вінниччини отримали 7 ліцензій на виробництво спирту етилового, коньячного і плодового,  а також алкогольних напоїв. За це протягом січня-жовтня 2015 року сплатили до місцевих бюджетів 5,5 тисяч гривень. Крім того, отримали понад 40 мільйонів штук марок акцизного податку для маркування алкогольних напоїв на суму акцизного податку майже 507 мільйонів гривень.Переглядів: 1972
Поширень: 0