В листопаді до Державного бюджету України перераховано 160,4 млн. грн. З них  мита – 15,1 млн. грн., додаткового імпортного збору – 29,3 млн. грн.,  акцизного податку – 2,6 млн. грн., ПДВ – 112,3 млн. грн., єдиного збору – 0,8 млн.. грн., плати за митне оформлення – 0,1 тис. грн., інших надходжень –  0,2 млн. грн.

Також продовж листопада Вінницькою митницею ДФС здійснено митне оформлення 122 тис. тонн вантажів, пропущено через митний кордон України 38 тисяч транспортних засобів та 251 тисяча громадян. Обсяги оподаткованого імпорту склали 18,4 тисяч тонн вартістю 19,8 млн. дол. США.

Сальдо зовнішньої торгівлі товарами, за результатами митних оформлень залишається позитивним і становить 40,8 млн. дол. США. Серед найбільш оформлюваних на Вінницькій митниці впродовж листопада вантажів деревина, лаки та фарби, сировина для власного виробництва побутової хімії, продукти, що використовуються для годівлі тварин, (сільськогосподарська техніка) тощо.

З метою недопущення заниження бази оподаткування, митницею постійно здійснюється багаторівневий контроль достовірності декларування митної вартості товарів та її складових. За результатами роботи протягом листопада 2015 року базу оподаткування збільшено на 23,5 млн. грн., як наслідок – додатково перераховано до Держбюджету 7,6 млн. грн. податків.

Збільшено загальну суму митних платежів за листопад 2015 року і в результаті проведеної класифікаційної роботи, додаткові надходження склали 1,07 млн. грн.

З метою збільшення надходжень платежів до Держбюджету, у митниці проводиться поглиблений контроль за правильністю визначення країни походження товарів, митне оформлення яких здійснено в режимі найбільшого сприяння та з застосуванням режиму вільної торгівлі. Загальний економічний ефект за результатами роботи митниці у напрямку контролю за країною походження товарів протягом листопада 2015 року склав 84,9 тис.грн.Переглядів: 3231
Поширень: 0