За результатами урядової наради, яка відбулася 22 лютого стосовно ситуації, яка склалася з транзитними перевезеннями автомобільним транспортом внаслідок дій Російської Федерації. Міністерство інфраструктури України повідомляє, що використання українських транзитних дозволів для вантажних автотранспортних засобів з місцем реєстрації Російська Федерація квоти 2016 року поновлюється з 25.02.2016 р.

Тобто, починаючи з 00:00 годин 25.02.2016 р. російські вантажні автотранспортні засоби можуть перетинати державний кордон України за наявності українського транзитного дозволу квоти 2016 року, виданого для російських перевізників для здійснення транзитних вантажних автомобільних перевезень автомобілями з місцем реєстрації Російська Федерація.

В рамках акції «їду додому» вантажні автотранспортні засоби з країною реєстрації Російська Федерація, які повертаються з країн Європейського Союзу та Республіки Молдова транзитом через територію України, та які в’їхали на територію України після 14.02.2016 року, можуть перетнути державний кордон та повернутися на територію Російської Федерації та Республіки Білорусь.Переглядів: 1605
Поширень: 0