Протягом останнього часу на Вінниччині поновилися факти шахрайських дій від імені керівників територіальних підрозділів Державної фіскальної служби. Так, однією із найпоширеніших схем, за якою діють шахраї,  є телефонні дзвінки на номери суб’єктів підприємництва з вимогою, щоб власник або керівник підприємства зателефонував начальнику Головного управління фіскальної служби області на телефонний номер мобільного зв’язку, який залишає зловмисник.

Зателефонувавши за вказаним номером, підприємець дізнається про те, що його підприємство найближчим часом начебто буде перевірятися фіскалами. Проте,  за відповідну грошову винагороду, вказану перевірку проводити не будуть. Для перерахунку коштів шахраї надають реквізити рахунку та банківської установи. При цьому зловмисники, як правило, розраховують на небажання ошуканих повідомляти правоохоронні органи про такі випадки. Адже, по суті кажучи, підприємцю потрібно зізнатися в своїх протиправних діях. А це може мати як правові наслідки, так і вплинути на стосунки із бізнес-партнерами. 

Загалом, вказана схема не єдина, яку використовують шахраї у своїх протиправних оборудках і які дискредитують фіскальні органи Вінницької області. Тож, у разі встановлення подібних фактів, просимо суб’єктів господарювання негайно повідомляти на „телефон довіри” ((0432) 660205) відділу власної безпеки при ГУ ДФС у Вінницькій області ГУВБ ДФС України, для упередження шахрайських дій та затримання зловмисників. Переглядів: 1606
Поширень: 0