Обсяги вилучення з незаконного обігу підакцизних товарів значно зросли в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Детінізації ринку згаданої продукції чималою мірою сприяли загальнодержавні операції «Акциз-2016» та «Рубіж-2016», що спрямовані на недопущення незаконного переміщення товарів через Державний кордон України, а також на вивільнення ринку для легальної підакцизної продукції, що виготовлена зі сплатою акцизного податку.

Так, з початку року співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Вінницькій області, в тому числі за участю інших правоохоронних органів, з незаконного обігу вилучено підакцизної продукції на суму майже 22 млн. грн. Зокрема, спирту більше ніж на 19 млн. грн., фальсифікованої лікеро-горілчаної продукції на суму близько 1,5 млн. грн., більш ніж на 1 млн. грн. паливно-мастильних матеріалів, тютюнових виробів на суму понад 160 тис. грн. 

Викрито та припинено діяльність трьох підпільних цехів по виготовленню підакцизних товарів, у тому числі потужного нелегального виробництва спирту. Конфісковано підакцизних товарів на суму 270 тис. грн.Переглядів: 2708
Поширень: 0