У зв'язку із впровадженням Порядку інформаційного обміну між органами доходів і зборів, іншими державними органами та підприємствами за принципом "єдиного вікна" з використанням електронних засобів передачі інформації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2016 року № 364, ДФСУ у листі  від 14.09.2016р.  №30528/7/99-99-18-03-01-17 повідомила наступне.

Пунктом 3 Порядку передбачено, що рішення про здійснення державних видів контролю приймається підприємством у разі електронного декларування товарів шляхом надсилання органу доходів і зборів електронного повідомлення.

Якщо товар підлягає декільком видам контролю і підприємством прийнято рішення, що всі вони мають здійснюватися із застосуванням положень Порядку, до внесення змін до класифікатора документів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 20.09.2012 №1011, з 15.09.2016 року при декларуванні таких товарів, у графі 44 МД інформація про позитивні результати проведення державних видів контролю має зазначатися за єдиним кодом документа "5509" для всіх видів контролю. При цьому замість реквізитів документа вказується ідентифікатор справи, згенерований інформаційною системою. Інші коди розділу 5 класифікатора документів, за якими у графі 44 МД зазначається інформація про позитивні результати проведення відповідних видів контролю, в такому випадку не використовуються.

Якщо підприємством прийнято рішення про проведення частини видів контролю із застосуванням положень Порядку, а частини в звичайний спосіб, з проставленням штампів на товаросупровідних документах чи наданням відповідних документів, інформація про позитивні результати проведення видів контролю відповідно до Порядку зазначається за єдиним кодом документа "5509", а про позитивні результати контролю, засвідчені штампами на товаросупровідних документах чи наданими документами, за відповідними кодами, визначеними розділом 5 класифікатора документів.Переглядів: 1573
Поширень: 0