Днями відбулась зустріч начальника Вінницької митниці ДФС Валентина Калашнікова та його заступника Юрія Мацібори з керівником ТОВ «ВАЛРОМ Україна» Ене Адріан Еміл.

В ході зустрічі представники митниці ознайомились із виробництвом та потужностями даного підприємства, обговорили проблемні моменти, що виникають під час здійснення митного оформлення товарів. Окремо було відмічено позитивні результати реалізації принципу "єдиного вікна", що дало можливість значно спростити та скоротити у часі процедуру подачі документів та отримання відповідних дозволів від контролюючих органів для суб’єктів ЗЕД при оформленні вантажів.

Керівник підприємства пан Адріан зазначив, що у зв’язку з ратифікацією Угоди про асоціацію між Україною та ЄС підприємством планується збільшення обсягів виготовлення готової продукції, імпорту сировини для виготовлення труб, фітингів та сантехничних виробів з термопластичних матеріалів, ввезення комплектуючих та запчастин з метою модернізації обладнання діючого виробництва та  монтажу нових виробничих потужностей.

Керівництво Вінницької митниці продовжує розпочату програму зустрічей з бізнесом

Слід ззазначити, що ТОВ «ВАЛРОМ Україна» створено в 2005 році і воно входить до групи FONDITAL з виробничими підприємствами в багатьох країнах, серед яких: Італія, Німеччина, Іспанія, Румунія, Польща та інші. ТОВ «ВАЛРОМ Україна» імпортує сировину (полієтилен, поліпропілен, полівінілхлорид, барвники) та виробляє і реалізує труби, фітинги з термопластичних матеріалів, які застосовуються для мереж водопостачання, а також для мереж внутрішньої і зовнішньої каналізації. Протягом трьох останніх років ТОВ «Валром Україна» перерахувало до Держбюджету близько 77 млн.грн митних платежів.

В ході спілкування Юрій Мацібора зазначив, що даний формат зустрічей дає можливість почути пропозиції кожного окремого підприємства, та дає поштовх до змін та новацій, необхідних для створення більш комфортних умов ведення зовнішньоекономічної діяльності.

Підсумовуючи зустріч, очільник Вінницької митниці ДФС Валентин Калашніков наголосив, що завдяки початку нової програми зустрічей з бізнесом, у службі прагнуть досягти  спільної мети - чути бізнес та простих людей, радитись із ними, дослухатись до їх порад і звернень, удосконалювати роботу митниці, задля налагодження конструктивної взаємодії митниці з бізнесом, та, у свою чергу, поповнення Державного бюджету України.Переглядів: 2001
Поширень: 0