Протягом січня-жовтня 2016 року Головним управлінням ДФС у Вінницькій області та його територіальними підрозділами було надано 120,9 тисяч адміністративних послуг. За словами начальника ГУ ДФС у Вінницькій області Руслана Осмоловського близько 88 відсотків із них або 106,1 тисяча таких послуг були отримані через Центри обслуговування платників.

Високопосадовець нагадує, що наразі обслуговування платників податків на території Вінницької області здійснюється у 22 Центрах обслуговування платників (ЦОП), що надають свободу доступу платникам в отриманні консультаційних, інформаційних та адміністративних сервісів і послуг.

Як свідчить статистика за звітний період найбільш запитуваною була послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Станом на 01.11.2016 року надано 57,2 тисяч таких послуг.

Друге та третє місце за популярністю посіли послуги з надання витягу з реєстру платників єдиного податку та реєстрації книги обліку розрахункових операцій. Цих послуг станом на 01.04.2016 року надано 9,2 тис. та 10,8 тис. відповідно.

Для зручності платників кожна послуга має інформаційну картку, в якій зазначено інформацію про суб’єкта, що надає адміністративну послугу, нормативно-правові акти, які це регламентують, та умови її отримання. Так, зокрема, з інформаційної картки платники можуть дізнатися про перелік документів, необхідних для отримання довідки, порядок та спосіб їх подання, термін її видачі, способи отримання результату тощо.Переглядів: 2539
Поширень: 0