23 листопада із зворотнім візитом до потенційних інвесторів на Закарпаття завітала делегація на чолі із депутатом Вінницької міської ради Андрієм АНДРЕЄВИМ. До складу делегації увійшли, також, голова селищної ради смт. Вороновиця Олександр КОВІНЬКО та заступник Вінницького міського голови Владислав СКАЛЬСЬКИЙ.

Нагадаємо, що 14 листопада за ініціативи та завдяки особистим зв’язкам А.Андреєва  Вінниччину, зокрема смт. Вороновиця, відвідали керівники трьох транснаціональних компаній: ТОВ "ФЛЕКСТРОНІКС", ТОВ "ДЖЕЙБІЛ СЬОРКІТ ЮКРЕЙН ЛІМІТЕД", ТОВ "ЯДЗАКІ УКРАЇНА". Метою їхнього візиту був розгляд перспективних інвестиційних майданчиків для будівництва виробничих потужностей у Вінниці або у Вінницькій області. Ці потужні підприємства успішно працюють у Закарпатській області, створюють тисячі робочих місць й роблять високі відрахування до місцевого бюджету.

Транснаціональні корпорації запросили вінницьку делегацію на  виробничі потужності

Андрій АНДРЕЄВ: «На Закарпаття ми їхали, щоб подивитись, як на практиці функціонує високотехнологічний бізнес, доторкнутись до процесу виробництва та переконатись у дотриманні високих соціальних стандартів менеджментом корпорацій.»

Спершу делегація завітала до Ужгороду на завод "ДЖЕЙБІЛ СЬОРКІТ ЮКРЕЙН ЛІМІТЕД". Ознайомилися із високотехнологічним виробництвом комп’ютерної техніки, обладнання для кораблів та спеціального високочастотного обладнання. Завод займає площу у п’ять  гектарів, 2500 співробітників працюють в декілька змін. Наша делегація переконалась у тому, що для людей створені гідні умови праці, задано високу планку соціальних стандартів та забезпечено конкурентноздатний рівень заробітної плати.

Транснаціональні корпорації запросили вінницьку делегацію на  виробничі потужності

Згодом делегація завітала на завод ТОВ "ЯДЗАКІ УКРАЇНА". Керівник підприємства розповів про виробництво спеціальних джгутів, які використовуються в автомобільній промисловості та продемонстрував етапи виробництва. На підприємстві запроваджені високі соціальні стандарти. Є власна їдальня та навіть хліб власного виробництва, який коштує копійки для співробітників. Повноцінний обід в їдальні коштує п’ять гривень, а заробітна платня становить в середньому 7-9 тис. гривень. На виробництві зайнято 3000 осіб. В планах підприємства – розширення бізнесу на території України, зокрема на Вінниччині, чому активно сприяє Андрій АНДРЕЄВ.

Транснаціональні корпорації запросили вінницьку делегацію на  виробничі потужності

Олександр КОВІНЬКО: «Створення робочих місць, захист інтересів людей, комфортні умови життя – це ті критерії, які наразі у пріоритетах нашої громади. Екологічно чисте, виробництво з високими соціальними стандартами – це ті інвестиції які потребує Вороновиця. Важливим є розуміння того, що необхідно зробити у Вороновиці, щоб залучити міжнародні інвестиції та створити робочі місця».

Останнім пунктом в маршруті вінницької делегації на чолі з Андрієм АНДРЕЄВИМ був завод ТОВ "ФЛЕКСТРОНІКС" у м. Мукачеве. Під час екскурсії члени делегації ознайомились з виробництвом.Заводспеціалізується на випуску електроніки на замовлення інших компаній. Підприємство є постачальником вертикально-інтегрованого дизайну та виробництва для виробників обладнання (OEM), що працюють в високотехнологічних сегментах ринку. Високі соціальні стандарти праці забезпечує менеджмент підприємства своїм працівникам, кількість яких становить 2500 осіб.

Транснаціональні корпорації запросили вінницьку делегацію на  виробничі потужності

Андрій АНДРЕЄВ: «Завдяки нашому візиту стало зрозуміло, який комплекс дій необхідно зробити, аби залучити інвесторів такого рівня до Вінниччини. Хочу ще раз підкреслити, що ці підприємства є прикладом ефективного залучення інвестицій, а це – тисячі робочих місць для наших громадян, великі перспективи для молоді, високі надходження до місцевого бюджету. Це саме той шлях, який ми повинні йти – робити все можливе задля розвитку економіки міста, регіону, країни. І я, як депутат Вінницької міської ради, буду докладати максимум зусиль для того, щоб у нас запрацювали великі міжнародні корпорації.»

Транснаціональні корпорації запросили вінницьку делегацію на  виробничі потужності

Для довідки:

Потенційні інвестори:

ТОВ "ФЛЕКСТРОНІКС" - Флекстронікс спеціалізується на випуску електроніки на замовлення інших компаній. Компанія володіє понад 130-ма виробничими майданчиками та дизайн-центрами в 30 країнах світу на чотирьох континентах. Площа виробничих потужностей становить 2.5 млн квадратних метрів. Штат налічує 176 000 чоловік. Працює постачальником вертикально-інтегрованого дизайну та виробництва для виробників обладнання (OEM).

ТОВ "ДЖЕЙБІЛ СЬОРКІТ ЮКРЕЙН ЛІМІТЕД" - входить у трійку найбільших контрактних виробників електроніки у світі. Виконують замовлення всесвітньо відомих компаній у різних галузях: авіакосмічна та оборонна промисловість, комп'ютери та пристрої зберігання інформації, цифрова побутова техніка, медичне обладнання, засоби мобільного зв'язку, мережеве та телекомунікаційне обладнання, техніка на сонячній енергії, тощо.

ТОВ "ЯДЗАКІ УКРАЇНА" - це частина міжнародної корпорації «YAZAKI», що виготовляє продукцію у сфері автомобілебудування. Завдяки високим стандартам праці та професійному менеджменту, компанія є лідером на ринку електрокабельної продукції для потужних корпорацій.Переглядів: 3264
Поширень: 0