За одинадцять місяців 2016 року платники податків Вінницької області перерахували до зведеного бюджету близько 7 млрд. 593,1 млн. грн. За словами начальника ГУ ДФС у Вінницькій області Руслана Осмоловського – це більш ніж на 2 млрд. 110,7 млн.грн. перевищує минулорічні показники січня-листопада.

Із загальної суми до держбюджету було сплачено понад 3 млрд. 330,5 млн.грн млн.грн. податкових платежів. Місцеві скарбниці отримали майже 4 млрд. 262,6 млн.грн. Порівняно з минулорічним – це відповідно майже на 615 млн.грн. та 1 млрд. 495,7 млн.грн. більше. Рівень виконання дохідної частини бюджету зафіксовано за всіма бюджетоформуючими платежами. Зокрема, податком на доходи фізичних осіб, єдиним податком та платою за землю.

Як наголошує очільник фіскальної служби області Руслан Осмоловський, виконання прогнозованих показників – це результат сумлінної сплати податків бізнесом Вінниччини, руйнування тіньових схем ухилення від сплати податків, контролю за декларуванням податкових зобов'язань тощо.Переглядів: 1867
Поширень: 0