За статистичними даними координаційно-моніторингового управління ГУ ДФС у Вінницькій області, надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за січень-лютий 2017 року склали 651 млн  470,3 тис. грн.  Проти аналогічних показників минулого року перевиконання становить 183,7 млн. грн. Темп росту – майже 140 відсотків.

Такий позитив у фіскальній службі області пояснюють, зростанням офіційних заробітків найманих працівників, пов’язаних із законодавчим збільшенням з 1 січня 2017 року мінімальної заробітної плати, а також змінами у нарахуванні ЄСВ для громадян-підприємців.

Нагадаємо, єдиний соціальний внесок автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням – на рахунки, відкриті в держказначействі на ім’я фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування.Переглядів: 1539
Поширень: 0