За словами начальника ГУ ДФС у Вінницькій області Руслана Осмоловського у підсумку перших трьох місяців цьогорічного декларування громадянами доходів, 3068 вінничан, котрі подали декларації на отримання податкової знижки, після відповідних перерахунків, мають право на повернення з бюджету 4 мільйонів 733,8 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб.

Високопосадовець зауважує, що кількість земляків, які вже скористались своїм правом на податкову знижку, менша проти минулорічної на 95 осіб. Утім сума, яка має бути відшкодована їм з бюджету, перевищує показник перерахунку за січень-березень 2016 року, на 872,7 тис. грн.

Із загальної кількості претендентів на податкову знижку, як завше, переважають ті, хто сплачував кошти на користь закладів освіти. Їх є 2423 особи або майже 78 відсотків. Громадян, які сплачували страхові платежі, дещо менше – 549 або близько 18 відсотків. Наступними у трійці лідерів є ті, хто користувався іпотечним кредитом – 66 осіб або трохи більше 2 відсотків.

Зважаючи на те, що цьогорічна деклараційна кампанія добігає завершення, Руслан Осмоловський звертаючись до тих мешканців Подільського краю, хто ще не встиг подати декларацію про отримані минулого року доходи, просить не зволікати і вже найближчим часом завітати до територіальних підрозділів фіскальної служби за місцем свого проживання. Особливо тих земляків, хто має зробити це обов’язково.  Адже у них, на відміну від претендентів на отримання податкової знижки, шанс зробити це без фінансової відповідальності є тільки  до 3 травня 2017 року.Переглядів: 1655
Поширень: 0