За перше півріччя звітного року місцеві громади Вінниччини отримали у своє розпорядження 394 мільйони 393 тисячі гривень єдиного податку. За словами начальника ГУ ДФС у Вінницькій області Руслана Осмоловського – це на 129 мільйонів 35 тисяч гривень або на 48,6 відсотків більше від минулорічних надходжень за січень-червень.

Із загальної суми сплаченого майже 66,9 відсотків або понад 263,8, млн. грн. – це внесок громадян–підприємців. Сільгоспвиробники Вінниччини, колишні платники фіксованого с/г податку, перерахували близько 81,5 млн.грн. Інші юридичні особи-спрощенці – понад  49 млн.грн. 

Руслан Осмоловський зауважує, що  позитивна динаміка зі сплати єдиного податку спостерігається за усіма вищеперерахованими категоріями платників. А також нагадує, що наразі цей податок у повному обсязі спрямовується суб’єктами господарської діяльності безпосередньо до місцевих бюджетів. Отож, платники єдиного податку області спрямовують кошти безпосередньо на розвиток та благоустрій своєї громади. Переглядів: 1422
Поширень: 0