Ця вагома сума була перерахована платниками податків області на модернізацію та реформування української армії впродовж січня-жовтня  2017 року та перевищила очікувану на 36,8 млн.грн. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 98,9 млн.грн.

Начальник ГУ ДФС у Вінницькій області Руслан Осмоловський каже, що, така позитивна динаміка – це,  насамперед, заслуга сумлінних платників податків-роботодавців регіону, що є відповідальними за нарахування та перерахування до бюджету військового  збору із заробітної плати найманих працівників.

Нагадаємо, об’єкт оподаткування військовим збором визначений статтею 163 Податкового кодексу України. До нього, крім заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються чи виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, відносяться і ряд інших. Зокрема – це орендна плата, виграші в державній або недержавній грошовій лотереї, купівля – продаж  рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини тощо.Переглядів: 1528
Поширень: 0