Протягом січня – листопада 2017 року фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 44,6 млн грн.

За результатами проведених контрольних заходів місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, керівники підприємств, установ та організацій прийняли 109 управлінських рішень.

До адміністративної відповідальності у звітному періоді притягнуто 212 посадових осіб об’єктів контролю, ще 59 – до дисциплінарної та матеріальної, зокрема чотирьох осіб звільнено із займаних посад.

Крім того, у 38 випадках до установ застосовано зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення та зменшення бюджетних асигнувань, а також прийнято одну вимогу про повернення суми субвенції, використаної не за цільовим призначенням.

За матеріалами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали 23 досудові розслідування та вручили 13 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.Переглядів: 1106
Поширень: 0