Директор фермерського господарства на Вінниччині, що успішно займається вирощуванням та продажем сільськогосподарських культур, провадячи господарські відносини зі східноукраїнським підприємством, умисно ухилився від сплати до бюджету майже 3 млн. грн. податків.

Підставою для виведення коштів з-під оподаткування у тіньовий обіг стала домовленість із приватним підприємством про надання юридичних послуг щодо оформлення договорів оренди на земельні ділянки сільгосппризначення у кількох районах Вінниччини. За юридичні консультації директор агрофірми перерахував підприємству-партнеру більше 17 млн. грн.

В ході відпрацювання даної операції співробітники податкової міліції Могилів-Подільської ОДПІ на підставі висновків експертизи встановили, що підписи на бухгалтерських документах, договорах, актах виконаних робіт від підприємства-надавача послуг виконані не директором цього підприємства. Більше того, сам керівник у поясненнях зазначив що ніколи ніяких документів на адресу вінницької агрофірми не підписував.

Відтак податки на начебто виплачену суму коштів агрофірмі сплатити доведеться. А її директору доведеться ще й відповідати за скоєння злочину, передбаченого ч.3 ст. 212 КК України – ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах. Відповідна кримінальна справа відносно нього вже порушена слідчими податкової міліції.

Ольга Шишківська, прес-офіцер управління податкової міліції ДПА у Вінницькій області

 


Переглядів: 3334
Поширень: 0