Як встановила прокуратура, службові особи управління культури і туризму Вінницької облдержадміністрації всупереч вимогам законодавства у сфері державних закупівель, без проведення тендерних процедур виділили майже півмільйона бюджетних коштів на виконання обласної бюджетної програми «Програма розвитку туризму в області на 2002-2010 роки». Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Надалі цю суму за сприяння посадових осіб управління було перераховано двом підприємцям для виготовлення за завищеними цінами відеоматеріалів: «Сім чудес Вінниччини», «Перлини Поділля», «Туристична скарбничка», «Архітектурні споруди Вінниччини» і «Урочища Вінниччини».

За висновком Вінницького відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, загальну вартість виконаних робіт завищено на 330 тис. грн.

За фактом розтрати бюджетних коштів прокуратурою стосовно начальника управління облдержадміністрації порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки, карається позбавленням волі на строк від п\'яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років).

Ведеться досудове слідство.
 


Переглядів: 4372
Поширень: 0