За 50 гривень на добу чотирилапий гість отримає максимум уваги та піклування, поки його господар у від’їзді.

Готель для хатніх улюбленців відкрили вінничанка на своєму подвір’ї. До кожного пухнастого - індивідуальний підхід. Починають з спеціального тесту, за яким йому добирають товаришів, близьких за характером.

Розводити пухнастиків - це її покликання ще з дитинства. Тому котячу маму із досвідом навіть неочікувані сюрпризи не лякають.

“Нещодавно до мене привезли вагітну кішку, вона тут в мене народжувала, я прийняла 4 кошенятка. Господарі поїхали в Туреччину, ну що мені залишалося робити. Вони мене, до речі, не попередили, що вона буде народжувати. Я думаю, місяць буде ходити, а вона почала народжувати. Ну нічого, забрали кішку вже з приплодом”, - каже власниця готелю Марина Кочергова.

У готелі є номери з відкритими терасами та видом на озеро. Зараз тут живе зо два десятки котів і один пес. У кожного - окреме ліжко, власний раціон та щоденні забави.

“І прибираємо за ними, і годуємо, граємося з ними кожного дня. Потрібно з ними гратися, більше говорити, вони все розуміють”, - каже котяча покоївка Оксана Кабакова.

Про готельний бізнес Марина мріяла вже давно. Каже, є чимало власників тварин, які з радістю користуються її послугами. А щоб господарі не хвилювалися за своїх улюбленців, господиня планує встановити веб-камери. Тоді за чотирилапими можна буде спостерігати в реальному часі.
 


Переглядів: 4192
Поширень: 0