Буквально за два дні у Вінниці уклали асфальт по вулиці Кармелюка, яка тягнеться вздовж нової набережної. Мешканці розповідають, що щебінь привезли раніше, але сам асфальт у них з’явився на дорозі в прямому сенсі слова – за ніч.

вулицю Кармелюка заасфальтували

- Асфальтували і вночі з п’ятниці на суботу. Уклали перший шар, а другий робили в суботу, - розповідає пенсіонерка Неля, яка проживає у будинку по вул. Кармелюка. – Звичайно ми раді. Знаю лише, що це міська рада постаралась, а хто оплачує – не знаю.

Інша ж жителька ділиться, що три роки тому вона не думала про це, лише мріяла, а тут «Галівуд».

Як поділився директор будівельної компанії «ВІНДОР», яка у суботу укладала асфальт, Олександр Токар, замовником такого подарунку є департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради, а інвестор – ПАТ «Мостобуд» (Голова Наглядової ради – Володимир Продивус).

вулицю Кармелюка заасфальтували

- Роботи почались з 16 серпня. А верхній шар асфальту уклали третього вересня. Доводилось працювати і вночі. Наприклад, у п’ятницю ми завершили роботу о другій ночі, - говорить директор будівельної компанії «ВІНДОР».

За словами Олександра Токаря, за цей час зроблена ливнева каналізація, замінили водопровід (починаючи від початку вулиці Кармелюка і завершуючи вул. Гл.Успенського).

Чи асфальтуватимуть невеличкі вулиці, які тягнуться від вулиці Кармелюка до вулиць Б.Хмельницького і Д.Нечая, поки Олександр Токар не знає, лише запевняє, що розмови про це були.


Переглядів: 7439
Поширень: 0