Концерн Поділля

За інформацією двох продавців, 27 серпня близько 15 години 15 хвилин до ювелірного зайшли п’ятеро невідомих чоловіків і, погрожуючи розправою, примусили їх віддати виручку та прикраси на суму понад 6 тисяч гривень.

Відразу ж після надходження в міліцію повідомлення про злочин почалася широкомасштабна робота, направлена на встановлення підозрюваних осіб та їх затримання. Над розкриттям гучного пограбування працювала уся вінницька міліція.

У міліціонерів відразу закралися підозри про правдивість свідчень потерпілих – дивним було те, що грабіжники спокусилися лише на окремі прикраси і навіть на дешеву біжутерію. До того ж продавці не відразу після нападу скористалися тривожною кнопкою виклику охорони.

Разом з тим обидві жінки впізнали на відео, відзнятому камерою відеоспостереження сусіднього магазину, двох чоловіків, які проходили вулицею. Потерпілі вказали у своїх свідченнях, що саме ці двоє, зайшовши ще з трьома чоловіками до магазину, скоїли пограбування.

Проігнорувати цю інформацію було неможна, адже міліція відпрацьовувала усі можливі версії скоєння резонансного злочину.

Тож було підготовлено звернення до громадян через засоби масової інформації з проханням надати допомогу у встановленні підозрюваних у причетності до злочину осіб, відзнятих на відео.

Однак вже ввечері проведені міліцією заходи остаточно поставили під сумнів покази потерпілих. Плутаючись у свідченнях, жінки врешті зізналися в тому, що самі інсценували пограбування аби приховати привласнені ними кошти. Тепер 42-річній вінничанці та її 28-річній спільниці доведеться нести кримінальну відповідальність відповідно до ст. 383 КК України (Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину).

Розслідування триває.


Переглядів: 3482
Поширень: 0

Pay.vn.ua