З наступного року голови об\'єднань співвласників багатоквартирних будинків проходитимуть навчання з питань управління ОСББ та ведення фінансово-господарської діяльності. Заняття проходитимуть на базі Вінницького Національного технічного університету.

17 листопада виконавчий комітет міської ради затвердив проект рішення міської ради «Про затвердження програми «Підтримка розвитку об\'єднань співвласників багатоквартирних будинків м. Вінниці у 2012-2016 роках». У цьому документі передбачено удосконалення та доповнення попередньої програми «Інформаційна підтримка розвитку об\'єднань співвласників багатоквартирних будинків м. Вінниці у 2009-2011 роках».

Основна відмінність нової програми від попередньої полягає у кількох речах. В першу чергу це фахове навчання голів ОСББ. Це робиться для того, аби управителі мали достатній рівень кваліфікації для якісного виконання своїх повноважень та успішного розвитку їх об\'єднань.

Не менш важливим є вивчення роботи об\'єднань співвласників житла у інших містах країни та за кордоном. Це також передбачено у новій програмі

Окрім цього, починаючи з наступного року Громадська організація «Вінницька асоціація власників житла», засновником якої є самі ОСББ, буде безпосередньо долучена до реалізації всіх заходів, пов\'язаних із розвитком у місті такої інституції як ОСББ.


Переглядів: 3561
Поширень: 0