За інформацією начальника Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Миколи Черненка шляхом злиття, управління ПФУ у м. Вінниці призначено нового начальника управління пенсійного фонду у м.Вінниця Олену Корчаку.

Вищезазначене управління створено на базі управлінь в Ленінському, Староміському та Замостянському районах м. Вінниці.

Свідоцтво про державну реєстрацію управління Пенсійного фонду у м. Вінниця отримало 10 листопада. На сьогодні вирішуються питання відкриття банківських рахунків, виготовлення печаток, формується колектив працівників тощо. Приміщення реорганізованого управління не змінені. Проте, юридична адреса зареєстрована по вул. Хмельницьке шосе,7 м. Вінниця.

До 1 грудня, на підставі постанов Кабміну та Пенсійного фонду України управління у Ленінському, Замостянському та Староміському районах Вінниці припинять свою діяльність.

В області також відбулось об’єднання управлінь в містах Жмеринка, Козятин, Могилів-Подільський та Хмільник з відповідними районними управліннями. Відтак, вони називатимуться управліннями ПФУ у м. Жмеринка та Жмеринському районі, м. Козятин та Козятинському районі тощо.

Для довідки: Корчака Олена Сергіївна - державний службовець 9 рангу. Трудову діяльність у органах Пенсійного фонду розпочала у 1999 році, працюючи на посаді начальника відділу виконання бюджету-головним бухгалтером Могилів-Подільського міського управління ПФУ. З листопада 2006 року – очолювала управління ПФУ у м. Могилеві-Подільському.
Освіта – вища. У 2001 р. закінчила Вінницьку філію Тернопільської академії народного господарства, за фахом – економіст.
За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків О.С.Корчака нагороджена Почесними грамотами Пенсійного фонду України, головного управління, Почесною відзнакою Пенсійного фонду України у 2008 р. У вересні 2010 р. їй присвоєно звання «Людина року» у номінації «Державний службовець».


Переглядів: 8519
Поширень: 0