Концерн Поділля

Призначена вона для скорочення та запобігання процедурних витрат часу при підготовці та проведенні сесій. Налаштувати роботу системи вдалось не одразу, перші п\'ять питань депутати голосували підняттям картки, тобто як і на попередній сесії.

На розгляд винесено більше 80 питань. Одним з найцікавіших було затвердження міською радою містобудівної програми «Інвестиційні зони вулиці Соборна». Дана програма визначає ділянки центральної вулиці, де в перспективі можливий знос малоцінних забудов та здійснення нового будівництва, з врахуванням збереження історичних пам\'яток Вінниці. Програма передбачає три перспективних інвестиційні зони по вул. Соборній.

Перша інвестиційна зона розміщується за адресою Соборна, 92. При вдалій і прогнозованій реконструкції ділянки на розі вул. Соборна - Хлібна в перспективі може бути запроектований багатофункціональний комплекс. На вказаній ділянці пропонується розмістити житловий торгово-готельний комплекс, висотою 4-5,5 поверхів.

Другою інвестиційною зоною є Майдан Незалежності. За словами начальника управління містобудування та архітектури міської ради Сергія Царенка, на головній площі міста Вінниці на даний час домінуючою спорудою є будинок міської ради, який з благоустроєм площі не відповідають вимогам майданів європейського міста. Пропонується перед будівлею створити новий комплекс, як варіант, з\'єднавши його з історичною будівлею колишньої міської думи - пам\'ятки архітектури та містобудування місцевого значення. Комплекс запропоновано використовувати разом з приміщенням виконкому під сучасний офісний, виставковий та діловий центр.

Третя інвестиційна зона - вул. Соборна, 53-а. на даний час на даній ділянці розташовані торгівельні павільйони, малоцінна житлова та громадська забудова. Територія входить до зон регулювання забудови навколо історичних домінант центральної частини міста (Водонапірна башта, готель «Савой», Св.-Преображенський собор). При реконструкції забудови ділянки на розі вулиць Соборна-Козицького в перспективі планується створити багатофункціональний комплекс середньої поверховості. Тут можуть розміщуватися офіси, готель, торгівельні приміщення або ж приміщення громадського харчування. Дана інвестиційна зона розглядається як одна з черг комплексної реконструкції Майдану Незалежності.


Переглядів: 3390
Поширень: 0