Сьогодні зранку, о 8:43 на проспекті Коцюбинського зупинились трамваї. Причиною пробки стало зіткнення на коліях напроти пам’ятника М. Коцюбинському “Мерседеса спринтера” і “Кіа”.

Потерпілих не було, як і особливих пошкоджень авто, проте...

- Коли я о 8:43 під’їхала, то машини уже стояли на колії, - розповіла Наталя, водій трамваю №292, який прямував у напрямку залізничного вокзалу за маршрутом №1. - Хто у кого врізався не знаю. У таких випадках ми кажемо людям, що з проїзними талонами можна пересісти на інший транспорт: троллейбус чи автобуси муніципальні.

- Я дитину віз на тренування, - пояснив водій “Kia Cerato” Віктор. - Виїжджав з Нансена і повертав ліворуч. Як так сталось — не знаю. Після аварії дитина пішла на тренування пішки.

А от водій “Мерседесу” Леонід, за кілька хвилин після аварії зняв табличку із №134. Каже, що їхав без пасажирів.

- “Кіа” мене підрізав, я уже тікав на трамвайній лінії, - говорить Леонід. - Звичайно я сам їхав на базар. У ДТП ще ніколи не потрапляв, хіба у дитинстві з велосипеда падав.

Обставини аварії з’ясовують правоохоронці. А у Вінницькому трамвайно-тролейбусному управлінні підраховують суму збитків від простою, яку очевидно прийдеться відшкодовувати винуватцю аварії.

За словами начальника безпеки руху транспорту КП “ВТТУ” Олександра Глухова, більше 20 трамваїв простояло близько 24 хвилин.Переглядів: 4214
Поширень: 0