«Цюріхські трамваї для Вінниці» - завершення проекту технічної та фінансової допомоги Уряду Швейцарії

7 травня у Вінниці відбуватимуться заходи з нагоди завершення проекту технічної та фінансової допомоги Уряду Швейцарії з постачання до міста Вінниці трамваїв з м. Цюріха.

Нагадуємо, що Меморандум щодо виконання цього проекту з Швейцарською Конфедерацією був підписаний 6 грудня 2006 року. Загальним кошторисом проекту у 3,885 млн. швейцарських франків було передбачено безкоштовний внесок Уряду Швейцарської Конфедерації на фінансування витрат по транспортуванню вагонів з міста Цюріха, поставку запасних частин швейцарською стороною, придбання запчастин і обладнання в Україні, оплату навчання персоналу комунального підприємства «Вінницьке трамвайно-тролейбусне управління» швейцарськими спеціалістами та оплату вартості перекладів технічної документації.

Таким чином, за час дії меморандуму з 2007 по 2011 роки місто Вінниця отримало 116 трамваїв типу „Карпфен" та „Міраж". В результаті виконання проекту створено можливість повного оновлення рухомого складу на найближчі роки та забезпечена стабільність пасажирських перевезень у місті Вінниця. Завдяки більшій місткості вагонів і їх комфортабельності підвищена якість обслуговування пасажирів та зменшені витрати електроенергії за рахунок вищих динамічних характеристик швейцарських трамваїв.

Заходи 7 травня передбачають зустріч у Вінницькій міській раді по підведенню підсумків проекту, огляд трамвайного депо КП «ТТУ», «Парад трамваїв», а також спілкування із делегацією з Цюріхського трамвайного управління.Переглядів: 15531
Поширень: 0