Концерн Поділля

Над Сутисками вперше цього року замайоріли бутони білосніжних та різнокольорових парашутних куполів. Сезон початку екстриму затянувся через нельотну погоду аж на цілий місяць. Тож нетерплячі до нових вражень парашутисти у день відкриття стрибали у дві зміни.

Командир парашутної ланки Вінницького АСК Віктор Новіцький, у якого вже понад 300 стрибків, розповідає, що нововідкритий сезон польотів очікується активним, проте не без проблем. Через здорожчання паливних матеріалів, вартість стрибків довелось збільшити, проте не набагато:

- Цього року наші ряди поповнили більше десятка молодих спортсменів, у вінницькій парашутній родині вже понад півсотні родичів, які вже багато десятків років з нами вчаться наповнювати небом свої парашутні купола. Ми відкрили сезон успішно, погода нам посприяла, тепер працюватимемо щосуботи та неділі. На час проведення Євро 2012 польотів у нас не буде, тому усім, хто хоче стрибнути з парашутом, радимо швидше їхати до нас.

Вже на перший день стрибків 2012 року до Сутисок з’їхались бажаючі стрибнути з літака з Хмельницього, Жмеринки, Бершаді.

Цього року клубу також потрібно оновлювати матеріальну базу, купувати нові парашути. Командир сподівається, що влада та меценати не покинуть на призволяще видовищний парашутний спорт Вінниччини і допоможуть вирішити проблеми.

Фото з відкриття сезону дивіться тут:
http://vk.com/album-3266498_156909516Переглядів: 6225
Поширень: 0

Меблі для дому - ПетроЦентр