Для першокласників завершується перший в їхньому житті навчальний рік. Важливо аби вони відчули себе успішними маленькими жителями європейської Вінниці - міста, дружнього до дітей.

Вінницькі першокласники

Везунчик вже давно став улюбленцем малечі. А з цього року команда стюардес-екскурсоводів підготували сюрприз для подорожуючих. Після знайомства з історією заснування Вінниці, відповіді на запитання ігрової вікторини першокласникам вручаються Паспорти маленьких вінничан. У паспорті надруковані Герб та Прапор Вінниці, а ще Кодекс маленького вінничанина, який допомагатиме малечі зорієнтуватись в житті.

Паспорт маленького вінничана

Програма для більше як трьох тисяч вінницьких першокласників здійснюється під патронатом міського голови Володимира Гройсмана. Організаторами виступають Муніципальна компанія Турцентр Подільський, Центр підліткових клубів Універ та Відділ молоді і туризму міської ради.

Довідка:
Центр підліткових клубів «Універ» провів випуск Школи стюардес. З поміж 97 слухачів Школи - 37 отримали сертифікат про закінчення і запрошуються до участі у вінницьких туристичних програмах Літо-2012.
Муніципальна компанія «Турцентр Подільський» для роботи у травні-серпні підготувала 23 туристичні програми. В тому числі і програми, розраховані на дітей шкільного віку. Серед них «Як створювалось місто Вінниця», «Вінниця і відомі вінничани», «Вінниця у період становлення української державності 1917-1920рр..», «Вінниця - європейське місто», «Паспорт маленького вінничанина», «Обов\'язково повезе - якщо Везунчик провезе», ін..
Гості міста замовляють туристичні програми українською, російською, польською або англійською мовами за окремими угодами у «Турцентрі Подільський», що у Вежі на першому поверсі.

Додаткову інформацію можна отримати:
Відділ у справах молоді і туризму міської ради, тел.: 59-52-82
Турцентр Подільський, телефон: 50-85-85Переглядів: 7512
Поширень: 0