Відкриття відділення анестезіології та інтенсивної терапії у складі МЛ «Центр матері та дитини» відбулося ще у 1998 році. На той час це була спільна реанімація для жінок та для дітей. Дорослих та дітей тут розмежовували лише перегородкою. У зв\'язку з цим виникало ряд незручностей щодо надання своєчасної кваліфікованої допомоги (зокрема при закритті пологового будинку для проведення ремонтних робіт тощо).

Минулого року було зроблено перший крок до розмежування дитячої і жіночої реанімації, і в приміщенні пологового будинку було відкрито жіночу реанімацію. А в будівлі, де знаходяться дитячі відділення, розпочався ремонт та переобладнання приміщення для відділення анестезіології та інтенсивної терапії для дітей.

За словами головного лікаря міської лікарні «Центр матері та дитини» Володимира Присяжнюка, у цьому відділені відтепер створені умови для лікування діток від місячного до 18-річного віку. «У цьому відділенні перебуватимуть діти у важкому критичному стані, які поступають по швидкій медичній допомозі, або стан яких погіршився, - говорить Володимир Присяжнюк. - У новому відділенні придбано нові меблі, м\'який інвентар, реанімаційні ліжка, а також відремонтовано існуючу та закуплено нову апаратуру. Крім того, реанімаційне відділення оснащене обладнанням для безперебійної подачі кисню, а також системою відеоспостереження. До цієї системи є можливість підключити монітори спостереження життєвоважливих показників пацієнта».

Міський голова Володимир Гройсман під час відкриття реанімаційного відділення зазначив, що у разі прийняття позитивного рішення на рівні Міністерства охорони здоров\'я та внесення змін до медичної реформи, у міста є гарна нагода сформувати єдиний інтегрований медичний простір. «Ми зможемо отримати нові можливості для створення повноцінних спеціалізованих закладів, зокрема, якщо мова йде про дитячу лікарню, усе найкраще дитячого профілю повинно знаходитися саме тут, що в свою чергу дасть нам можливість підвищити якість надання медичних послуг», - говорить мер Вінниці.Переглядів: 5874
Поширень: 0