Перший прямий авіарейс з Вінницького аеропорту до Чорногорії вилетів у понеділок, 11 червня. Наступні - за графіком, кожні 10 днів. Перші відпочиваючі купували туристичні путівки на 10 днів за акційною ціною у 399 євро. До суми увійшли вартість квитків у обидва боки, проживання і сніданки.

Вінниця-Чорногорія

Цього року (прямі літні рейси з Вінниці до Чорногорії функціонують другий рік поспіль. -- Авт.) рейси до Чорногорії здійснює авіакомпанія "МАУ" (Міжнародна Авіакомпанія України - Ukraine International Airlines) літаком "Боїнг-737" на 167 посадочних місць. Тривалість перельоту - одна година 40 хвилин. Приземлятимуться літаки у місті Тіват.

- Поки до Чорногорії заплановано 15 перельотів. Наступний виліт - 21 червня, - розповідає директор Комунального підприємства "Аеропорт Вінниця" Ярослав Мазурець.

Вінниця-Чорногорія

- Зараз при мінімальному фінансуванні аеропорту майже готовий центральний зал і зона митного контролю, - сказав Юрій Медвєдєв, заступник голови Вінницької обласної Ради. - Звичайно, якщо говорити про пасажирські рейси, вони - збиткові.

Основне завдання - створити комфортні умови. Бо це своєрідний престиж області, коли працює санавіація і аеропорт. Тому нам обов\'язково потрібно подумати про те, щоб було завантаження вантажними рейсами. Тоді аеропорт зможе заробляти.

За словами заступника голови облРади, наразі розробляється програма щодо регулярних рейсів хасидів з Ізраїлю, які традиційно прибувають на свої релігійні свята до Умані.

Найближчим часом Вінницький аеропорт планує здійснювати рейси і до Москви. Керівництво аеропорту наводить цифри: за рік зі Жмеринки, Вінниці і Козятина до Москви понад 20 тисяч пасажирів купують квитки за ціною 900 гривень в один бік. "Аеропорт" пропонуватиме квиток за $300 у обидва боки.

Як ми повідомляли раніше, КП "Аеропорт Вінниця" буде задіяний і під час Євро-2012. Саме тут буде стоянка для літаків, які прилітатимуть на футбольні матчі до України.Переглядів: 11916
Поширень: 0