Відкриття меморіальної дошки почесному громадянину міста Вінниці генерал-майору Анатолію Бурєннікову

У церемонії взяли участь керівництво міста, представники командування Вінницького гарнізону, ветерани Великої Вітчизняної війни та Збройних Сил, представники громадських організацій, громадськості міста.

Свої слова вдячності та пошани висловили голова ради Вінницької міської організації ветеранів війни, праці та військової служби генерал-лейтенант Віктор Павленко, заступник Вінницького обласного військового комісара з виховної роботи підполковник Володимир Шевчук та заслужений працівник освіти України, син, професор Юрій Бурєнніков.

Відкриття меморіальної дошки почесному громадянину міста Вінниці генерал-майору Анатолію Бурєннікову

Вшанували пам’ять почесного громадянина міста Вінниця генерал-майора Анатолія Буреннікова покладанням квітів до меморіальної дошки керівництво міста, ветерани Великої Вітчизняної війни і Збройних Сил, рідні та близькі .

Довідка:

Народився Анатолій Петрович 18 серпня 1921 року в сім’ї службовця в Новоузенську Саратовської області.

У 1939 році вступив на навчання до Ташкентського педагогічного інституту, був сталінським стипендіатом і отримав диплом з відзнакою в червні 1941 року разом із повісткою на фронт.

Після прискореного навчання у військовому училищі, у лютому 1942 року лейтенант Буренніков А.П. брав участь у бойових діях на Калінінському, Воронезькому, 1-му та 2-му Українських фронтах.

Учасник визволення Харкова, Києва, брав участь у боях на Курській дузі, у Корсунь-Шевченківській операції, визволенні Вінниччини.

За героїзм у боях з фашистами нагороджений двома орденами Великої Вітчизняної війни (І, II ступеня), трьома орденами Червоної Зірки, двома орденами Богдана Хмельницького (II, III ступеня), бойовими медалями “За бойові заслуги”, “За победу над Германией” та багатьма ювілейними медалями.

Після Великої Вітчизняної війни працював першим заступником Тиврівського військового комісара (1946-1976 роки), першим заступником Вінницького міського військового комісара, військовим комісаром м. Вінниці.

Обирався депутатом Вінницької міської ради трьох скликань, був членом виконкому.
Життєвий шлях Анатолія Петровича це зразок людської гідності та добропорядності.


Переглядів: 9121
Поширень: 0