15 серпня Президент України Віктор Янукович вручив державні нагороди 24 переможцям і призерам Олімпіади в Лондоні, які здобули нагороди у 20 видах змагань, а також відзначив їх тренерів.  В числі нагороджених є і троє вінничан.

Як йдеться в Указі Президента № 474/2012, «За досягнення високих спортивних результатів на ХХХ літніх Олімпійських іграх у Лондоні, виявлені самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України», орденом «За заслуги» II ступеня нагороджено срібну призерку Олімпійських ігор з веслування на байдарках і каное Інну Осипенко-Радомську.

Особистого тренера дворазової срібної призерки Олімпійських ігор з веслування на байдарках і каное Інни Осипенко-Радомської – Дмитра Радомського нагороджено орденом «За заслуги» III ступеня.

Першому тренерові Інни Осипенко-Радомської – Маргариті Бобильовій присвоєно почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України».

Також орден «За заслуги» II ступеня отримає Володимир Продивус, який є президентом Федерації боксу України.

Зустрічі з українськими олімпійцями з Презедентом України  відбулася сьогодні в Лівадійському палаці в Ялті.Переглядів: 4986
Поширень: 0