Ece876dea50a2825929b89c7fb9f022f

Отже, цьогорічними лауреатами стали:

  • голова Крижопільської районної державної адміністрації Лідія Семенюк – номінація «Регіональний лідер»;
  • голова Спілки молодіжних організацій Вінниччини Ольга Безпалько – «Громадський діяч»;
  • голова постійної комісії Вінницької обласної Ради 6 скликання з питань бюджету Наталія Гетце – «Депутат»;
  • начальник фінансового управління Тиврівської районної державної адміністрації Наталія Мельник – «Державний службовець»;
  • ректор Вінницького державного педагогічного університету ім.М.Коцюбинського Олександр Шестопалюк – «Діяч науки»;
  • директор Калинівського районного будинку культури Марія Шелешко – «Діяч культури та мистецтва»;
  • голова Калинівської районної ради Юрій Браніцький – «Міський голова, голова районної ради»;
  • заступник керуючого справами, начальник відділу організаційного забезпечення та діловодства апарату Вінницької міської ради та її виконкому Віталій Коваленко – «Посадова особа місцевого самоврядування»;
  • Степашський сільський голова Гайсинського району Василь Шестопал – «Сільський, селищний голова»;
  • директор Качківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ямпільського району Михайло Девдера – «Працівник освіти»;
  • головний лікар Літинської центральної районної лікарні Сергій Кобель – «Працівник охорони здоров’я»;
  • директор ПАТ „Дружба-ВМ” с.Шура-Копіївська Тульчинського району Валерій Хворостовський – «Працівник сільського господарства»;
  • заступник директора – начальник відділу організаційної роботи департаменту праці і соціального захисту населення Вінницької міської ради Ірина Малачевська – «Працівник соціального захисту»;
  • голова правління Вінницької облспоживспілки Василь Подолян – «Працівник сфери обслуговування»;
  • голова спостережної ради ВАТ „Володарка” Леонід Гавриш – «Промисловець»;
  • директор спільного підприємства „Сперко Україна” Людмила Борисова – «Підприємець»;
  • генеральний директор ТОВ „Аграна Фрут Україна” Віктор Харков – «Роботодавець»;
  • голова фермерського господарства „Август В.А” с.Марківка Томашпільського району Віталій Август – «Сільськогосподарський товаровиробник приватного сектора»;
  • усиновлювач, опікун 5 неповнолітніх дітей Мар’яна Шеремета – «Жінка»;
  • завідувач відділу інформаційного забезпечення, аналітики та журналістських розслідувань редакції газети „Вінницькі реалії” Ігор Заїковатий – «Журналіст»;
  • заслужений майстер народної творчості України (гончарне мистецтво) Тетяна Шпак – «Митець»;
  • бронзова призерка Кубку Європи 2011 року (легка атлетика); учасниця Олімпіади-2012 Ольга Яковенко – «Спортсмен»;
  • чемпіон світу з греко-римської боротьби серед молоді 2010 року Ігор Дідик – «Юний спортсмен»;
  • майстриня, виконавиця народних пісень Евеліна Сентемон – «Юний митець».


Переглядів: 2856
Поширень: 0

C5018e78fd568c7b2fde3921cfb221ff