Розпочав роботу новий автобусний маршрут в режимі "експрес" №29 вул.Комарова (мкрн.Пирогова)-вул.Лугова(Тяжилів)
Новий маршрут обслуговується автобусами КП"ВТТУ" та машинами приватного перевізника. Вартість проїзду складає 2,50 грн.
З розкладом роботи даного маршруту можна ознайомитися у відповідному розділі сайту "Вінницький трамвай" МІСЬКИЙ АВТОБУС
Маршрут №29 проходить по таким зупинкам:
- Лугова
- Якіра
- Мрія
- пров.К.Маркса
- Чехова
- Іванова
- Зал.вокзал
- Папаніна
- Центральний ринок(зупинка маршруток)
- пл.Перемоги
- Укртелеком
- Театральна (зупинка маршруток)
- Школа №26
- Лісопарк
- Хмельницьке шосе
- Порика
- пр.Юності
- вул.Пирогова
- Комарова