Про це у Вінниці 26 жовтня повідомив засновник Roshen Петро Порошенко.

«Початок реалізації проекту, аналогів якого немає в Україні, стало можливим завдяки команді вінничан на чолі з мером Вінниці Володимиром Гройсманом та їх бажанням створити саме у Вінниці цей надсучасний комбінат», - сказав П.Порошенко.

Він зазначив, що станом на 26 жовтня обсяг виконаних робіт з будівництва молочноконсервного комбінату Roshen становить 60%. «На цьому підприємстві буде вироблятися продукція, аналогів якої ще немає Україні - карамелізоване сухе молоко, зневоднений молочний жир, кілька видів молочних жирів - без цієї продукції сучасну харчову промисловість уявити не можливо», - розповів П.Порошенко.

Завершити будівництво заводу планується до 2014 року. До цього часу на земельній ділянці площею 5,33 га передбачено побудувати 18,34 тис. кв. м виробничих площ заводу потужністю 600 тонн переробки молочної сировини в добу.

Виробничі потужності будуть повністю автоматизовані і дозволять виробляти 48 тонн сухих молокопродуктів, 30 тонн масла, 18 тонн молочного жиру і 50 тонн згущеного молока на добу для потреб корпорації. «Сьогодні ми продемонструємо, що Вінниччина і вінничани здатні бути найбільш конкурентоспроможними на ринках ЄС, у нас для цього є всі можливості - сучасне виробництво, талановиті менеджери, найкраща сировина, і найголовніше - у нас є найкращі, працьовиті люди, на яких, ми впевнені - можемо покластися і вони можуть покластися на нас », - сказав Порошенко. На новому підприємстві планується створити 500 робочих місць.

Крім того, в рамках інвестиційної угоди на близько 20 мільйонів гривень між містом Вінницею, Вінницьким районом та корпорацією ROSHEN буде побудовано нову дорогу по вул. Енергетичній із ливневим зливом та освітленням.

Також згідно технічних умов передбачено виконати роботи з реконструкції водопровідних мереж, заміни ділянки трубопроводів по вул. Київській.

Нагадаємо, в серпні 2012 року на території Вінницького району по вул. Липовецькій понад 20 тисяч вінничан відкрили для Вінницької області та Європи - нову кондитерську фабрику Міжнародної корпорації ROSHEN. Із запуском усіх виробничих потужностей (120 тисяч тонн продукції на рік) робочими місцями будуть забезпечені 2,5 тисячі вінничан. Загальний обсяг інвестицій корпорації ROSHEN в цей потужний промисловий об’єкт становив близько 600 мільйонів гривень.

Довідка:

Міжнародна Кондитерська Корпорація ROSHEN - лідер національного ринку кондитерських виробів. Під власним «солодким знаком якості» ROSHEN виробляє більше 200 видів високоякісних кондитерських виробів (шоколадні і желейні цукерки, карамель, шоколад, печиво, вафлі, бісквітні рулети і торти). Загальний обсяг виробництва продукції досягає 530 тисяч тон на рік.

До складу Корпорації входять 5 українських фабрик (Київська, дві Вінницькі, Маріупольська і Кременчуцька); дві виробничі площадки Липецької кондитерської фабрики (Росія) , Клайпедська кондитерська фабрика (Литва), а також масломолочний комбінат «Бершадьмолоко» та «Літинський племзавод», які забезпечують фабрики корпорації натуральною високоякісною молочною сировиною.

Для покращення умов зберігання сировини та готової продукції, для оптимізації поставок продукції та мінімізації затримок продукції на складі - Корпорація ввела в експлуатацію власний логістичний центр.

Виробничі об\'єкти Кондитерської Корпорації ROSHEN сертифіковані відповідно до вимог міжнародних стандартів якості та безпеки продуктів харчування ISO 22000:2005. На підприємствах корпорації ROSHEN працює система управління якістю, яка відповідає вимогам ISO 9001:2000, що підтверджується наявністю у кожної із фабрик Корпорації «Сертифікатів відповідності».

Представлені на ринку кондитерські вироби виготовлені за найсучаснішими технологіями. Експлуатація сучасного високовиробничого обладнання, чітке дотримання технології виробництва, використання виключно високоякісної сировини та матеріалів, що застосовуються при виробництві кондитерських виробів є запорукою головних переваг продукції Roshen.

Продукція представлена в Україні, Росії, Казахстані, Білорусі, країнах Кавказу, Середньої Азії, Німеччині, США, Молдові, Ізраїлі, Литві та інших країнах.

Щорічно спеціалісти Корпорації створюють чимало нових виробів. Новинками останнього року стали: шоколадно-вафельні цукерки та шоколадно-вафельний торт ТМ «Сливки-Ленивки», шоколадно-вафельні цукерки ТМ «Шоколадный замок», багатошарові цукерки «ROSHEN DESSERT» Вишня та «ROSHEN DESSERT» Мед, льодяникова карамель з фруктово-ягідним наповненням «Бім-Бом» - зуміли досить швидко заволодіти серцями ласунчиків, в котре довівши споживачам, що

ROSHEN - це солодкий знак якості!

Фоторепортаж з заводу дивіться тутПереглядів: 15298
Поширень: 0