Владика Онуфрій більше не керує Вінницькою єпархією Української православної церкви Київського патріархату. На засіданні священного синоду УПЦ Київського патріархату, яке відбулося 8 березня під головуванням Святійшого Патріарха Філарета, ухвалено рішення задовольнити прохання архієпископа Вінницького і Брацлавського Онуфрія про звільнення його від обов\'язків керуючого Вінницькою єпархією. На цьому ж засіданні призначили нового керуючого - єпископа Михаїла, який до цього керував Дрогобицько-Самбірською єпархією.

Владику Онуфрія священний cинод призначив архієпископом Чернівецьким і Кіцманським, керуючим Кіцманською єпархією.

- Я три рази подавав заяву з проханням звільнити мене від обов\'язків керуючого Вінницькою єпархією, і лише за третім разом прохання задовольнили, - розповів "Місту" владика Онуфрій і пояснив своє рішення. - Так склалися обставини, що я змушений був вдатися до такого кроку. Вже від Різдва розглядали мої прохання, але ніяк не задовольняли їх. На такий крок мене змусили піти вчинки деяких священиків. Мене дивує їхнє моральне падіння. Думав, що все якось налагодиться, вирішиться, але згодом зрозумів, що ситуація зайшла у глухий кут. Довелося принести себе в жертву і піти на такий вимушений крок. Звісно, жаль покидати Вінницьку єпархію, адже тут я перебував майже сім років, багато чого зробив. Проте сподіваюся, що новопризначений преосвященний Михаїл гідно виконуватиме свої обов\'язки.

За словами владики Онуфрія, наразі він ще не приступив до виконання своїх обов\'язків керуючого Кіцманською єпархією.Переглядів: 3869
Поширень: 0