Після тривалої сніжної та затяжної зими близько 20 фахівців за допомогою спеціального водолазного обладнення, баржи та автокрану розпочали роботи з підйому на поверхню досить складної та єдиної у світі конструкції – чарівного водограю Roshen.

Фонтан Roshen

За словами фахівців, відповідальних за роботу Фонтану, наступним етапом після підняття на поверхню усіх складових водограю стане його технічне обстеження. «Погодні умови нарешті дозволили обстежити дно річки та провести підготовчі роботи до підйому Фонтану на поверхню річки й зрештою підняти конструкцію. Надалі буде ретельно перевірений технічний стан Фонтану Roshen», - зазначають фахівці, додавши, що лише після детального обстеження можна буде визначати дату «першого побачення» водограю з вінничанами та гостями міста в сезоні 2013 року.

Фонтан Roshen

Довідка:

Найбільший у Європі світломузичний Фонтан із єдиною у світі системою занурення під воду та реконструйована Набережна «ROSHEN» відкриті 4 вересня 2011 року. Під час реконструкції Набережної «ROSHEN» проведено розширення нижнього та верхнього променадів з 15845 до 16493 кв м. Проведено розчищення русел річок Вінничка та Південний Буг, а також аванкамери насосної станції. На території ділянок двох скверів влаштовано пішохідні доріжки, встановлено дитячий майданчик з спеціальним антитравмовим покриттям.

Фонтан Roshen

Для забезпечення зручних зв’язків між прогулянковою алеєю та територією, що знаходиться нижче рівня верхнього променаду влаштовано різноманітні типи сходинкових маршів, а також пандуси для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Після реалізації проекту відбулася стабілізація берегової лінії, відновлення та розширення акваторії.

Окрасою річки та усієї Вінниці став Фонтан розташований в руслі річки Південний Буг, який має розліт струменів по довжині - 140 метрів і висоту струменя понад 60 м.

Цей соціально-культурний та інфраструктурний проект було повністю реалізовано за рахунок інвестиції Фонду Петра Порошенка та Міжнародної корпорації ROSHEN. Загальна вартість проекту Набережної і Фонтану перевищує 70 млн. гривень.

В 2012 році Благодійний Фонд Петра Порошенка й кондитерська корпорація ROSHEN вклали в Набережну й Фонтан ROSHEN додатково 6,5 мільйонів гривень. За ці кошти була проведена модернізація Фонтану ROSHEN, яка містила в собі встановлення трьох додаткових лазерних систем, які дозволяють збільшити кількість спец ефектів і розширити репертуар,роблячи програму вінницького Фонтану набагато різноманітнішою. Прокладено додаткові кабельні системи; встановлено акустичні системи й допоміжні системи звуку, що посилює якість і сприйняття самої шоу-програми фонтану ROSHEN. Також, Фондом Петра Порошенка було продовжено роботу з реконструкції Набережної ROSHEN. Придбано й встановлено нову систему зрошення газонів, проведено благоустрій Набережної та її озеленення.

В сезоні 2012 року неймовірної краси вінницький диво-фонтан порадував вінничан та гостей чарівної Вінниці трьома новими шоу-програмами: «Ельфи», «Історія музики» та «Винаходи». Ідея останньої програми фонтану, яка була презентована 26 жовтня, заснована на винаходах людства, а її унікальністю є поєднанням комбінації з лазерних образів.

Загалом Фонтан Roshen нараховує чотири програми тривалістю 20 хв. та 8 коротких – тривалістю 5-6 хв.

Розробкою усіх феєричних дійств займалась група спеціалістів компанії Emotion Media Factory (Німеччина). Для деяких програм спеціально створювалась музика.Переглядів: 9224
Поширень: 0