Всі ми любимо наше прекрасне місто. Але деякі люди готові зізнатись у цьому публічно. Розпочався конкурс Інтернет-плакату «Я люблю Вінницю!»

Всі бажаючі можуть надіслати плакат у електронному вигляді із зізнанням в прихильності до Вінниці на сторінці міського пабліку «Це Вінниця, друже!». Більше про правила конкурсу можна дізнатись тут: vk.com/bashnya_vn_ua. Роботи абсолютно різного стилю і характеру. Програма-презентації туристичної Вінниці в Інтернеті і соціальній мережі проводиться ГО «Молодіжна біржа праці» в рамках конкурсу соціальних проектів, оголошених Вінницькою міською радою.

«В найближчий час будуть оголошені конкурс вінницьких легенд та конкурс відеороликів про місто. Ми маємо на меті долучити якомога більше вінничан до презентації нашого міста. Запрошуємо до співпраці фотографів, дизайнерів, молодих креативних талантів» - говорить керівник проекту Яна Слободяник.

10 серпня будуть підведені підсумки голосування. Плакат переможець буде надрукований і розміщений на бігборді.Переглядів: 8789
Поширень: 0