ЖЕКи продовжують  переходити на механізовану працю – для прибирання снігу у дворах багатоповерхівок придбано 11 снігоприбирачів. Комунальники планують у цьому році додатково закупити ще 3 трактори, які також будуть займатись розчисткою снігу на прибудинкових територіях.

Минулого року зима була як ніколи сніжною, однак комунальні служби Вінниці у порівнянні із іншими містам України впоралися з ситуацією та не допустили зупинки основних функцій життєдіяльності міста. За прогнозами синоптиків нинішня зима теж буде холодною та сніжною, тому ЖЕКи розпочали завчасно готувати техніку до прибирання снігу у дворах. Департаментом житлового господарства вже скореговано і схеми розчистки територій у наступний зимовий період.

18 тракторів та 9 посипалок наразі уже підготовлені до зимових робіт. Цьогоріч додатково закуплено ще 11 снігоприбирачів Partner PSB 300, які допоможуть замінити ручну працю на механізовану. За годину з допомогою цієї міні-техніки можна провести очистку такої ж території, з якою один двірник може впоратись за 7 годин. Ці машини є досить мобільними та призначені для прибирання снігу як з доріг, так і з тротуарів. До того ж дозволяють чистити двори, завузькі для роботи тракторів. У планах комунальників закупити у цьому році ще 3 трактори «БЕЛОРУС МК-320».

Комунальниками вже придбано і матеріали для приготування суміші, якою будуть посипати взимку дороги та тротуари у дворах, аби убезпечити вінничан від ожеледиці. На сьогоднішній день вже заготовлено 1175 тон відсіву та 173 тон солі.Переглядів: 4564
Поширень: 0