У Москві відбулось одне з найяскравіших шоу - дефіле 86 красунь у костюмах, які повинні показати культурні традиції і автентичність кожної країни.

Організатори шоу, серед яких американський бізнесмен Дональд Трамп і російські підприємці Арас і Емін Агаларови, поставили перед учасницями умови: костюм повинен бути унікальним і максимально відображати колорит країни, повідомляє ТВі.

До пошиття вбрання дизайнери та конкурсантки підійшли серйозно. Вони прикрасили вбрання пір\'ям, яскравими стразами та складними конструкціями з тканини.

Ольга Стороженко

Ольга продефілювала на подіумі в сукні-вишиванці з плахтою вартістю 15 тисяч гривень, створеному для конкурсу дизайнером Людмилою Бушинською. Рукава, низ сукні і пояс прикрашають вишивка-оберіг і 1500 каменів Swarovski, а на шиї - срібне намисто вартістю 40 тисяч гривень, інкрустоване перлами, цирконієм і шматочками муранського скла. Загальна вартість українського вбрання - 55000 грн.

Всього у конкурсі, фінал якого відбудеться на сцені "Крокус Сіті Холу" в Москві 9 листопада, взяло участь 86 дівчат.Переглядів: 16912
Поширень: 0