18 листопада відбулось засідання організаційного комітету з підготовки та проведення на Вінниччині заходів з відзначення Дня пам’яті жертв голодоморів, 80-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні.

Головне питання, винесене на оргкомітет - організація та проведення на Вінниччині заходів з відзначення Дня пам’яті жертв голодоморів, 80-х роковин Голодомору 1932-1933 років, які заплановані на 22 листопада. У своєму виступі Любов Спірідонова наголосила на необхідності чітко спланованих і скоординованих дій відповідних структур органів влади аби Дні пам‘яті жертв Голодомору 1932-33 років в області були проведені на найвищому рівні.

На засіданні наголошувалось на необхідності покращення соціально-побутового та медичного забезпечення осіб, постраждалих від Голодомору, а також на проведення комплексу заходів по збереженню та вшануванню пам’яті про жертви голодоморів. Зокрема, на необхідності проведення відповідних тематичних уроків у навчальних закладах області, трансляції радіо- та телепередач у місцевих ЗМІ, присвячені подіям голодоморів в Україні.

Любов Спірідонова також звернула особливу увагу на питання більш ґрунтовного дослідження та встановлення імен жертв голодоморів для занесення їх до Національної книги пам’яті України. «Потрібно активізувати роботу у даному напрямку, аби ім‘я жодного вінничанина, який став жертвою тих часів не залишилось не згаданим і забутим» - зауважила Любов Спірідонова.Переглядів: 2796
Поширень: 0