Вінницька обласна станція юних натуралістів

Під час візиту голова обласної державної адміністрації оглянув виставкову залу станції, залу акваріумістики та вольєри з тваринами й екзотичними птахами. Крім того – ознайомився з роботою навчального тепличного господарства та поспілкувався з вихованцями й педагогами закладу. Побаченим Іван Мовчан залишився задоволеним.

Вінницька обласна станція юних натуралістів

«Приємно, що в області є такий позашкільний заклад, де щорічно тисячі дітей можуть отримати знання від висококваліфікованих фахівців щодо обробітку землі, вирощування рослин, догляду за тваринами, - зазначив очільник регіону Іван Мовчан. – Президент України Віктор Янукович у соціальних ініціативах «Діти – майбутнє України» чітко визначив акцент щодо розвитку позашкільної освіти. А тому особливу увагу ми сьогодні приділяємо саме таким формам виховання, які дозволяють навчати дітей культурі відношення до природи, до духовних цінностей, до своєї держави».

Вінницька обласна станція юних натуралістів

Керівник області зауважив, що успіх станції юних натуралістів – заслуга, передусім, директора та педагогів закладу. «Тут креативний колектив, який може трансформувати суспільству такі необхідні сьогодні якості, як добро, духовність, патріотизм. Який постійно у пошуку нових освітянських підходів, аби вихованцям завжди було цікаво. І основний критерій оцінки діяльності станції юних натуралістів, всього колективу закладу – тисячі дітей, які тут навчаються», - наголосив Іван Мовчан.
Очільник регіону відзначив, що у поточному році сфера освіти серед пріоритетів обласної влади, а тому нині крок за кроком відпрацьовуються усі базові позиції галузі, серед яких – і повернення школам області присадибних ділянок.

Вінницька обласна станція юних натуралістів

Також Іван Мовчан інформував колектив позашкільного закладу про завдання, які ставить нині перед регіонами Глава держави Віктор Янукович, та зауважив при цьому, що об’єднавши людський та фінансовий ресурс, змінити обличчя територіальних громад Вінницького регіону реально вже у найближчі роки.

Іван Мовчан ознайомився з роботою Вінницької станції юних натуралістів

Для довідки.

Вінницька обласна станція юних натуралістів заснована у 1936 році.
На базі закладу працює 158 творчих об’єднань та гуртків, якими охоплено 3018 дітей за 45 напрямками.
В закладі функціонують 6 відділів: інформаційно-методичної роботи, екології та охорони природи, зоології та тваринництва, біології та сільського господарства, декоративного квітництва та ужитково-прикладного мистецтва, організаційно-масової роботи.
Форми діяльності різноманітні: клуби, наукові товариства, профільні школи, факультет громадських професій, екологічні асоціації, ансамблю народної музики «Дударик», ляльковий театр, студії, гуртки.
Також при Вінницькій обласній станції юних натуралістів з 1981 року працює Вінницьке територіальне відділення Малої академії наук.
Щорічно вихованці закладу стають призерами та переможцями всеукраїнських тематичних конкурсів та виставок.Переглядів: 4962
Поширень: 0