Вінничанин Віктор Бронюк, фронтмен популярного українського гурту «ТіК» у прямому ефірі «Громадського телебачення» припустив, що вийти з політичної кризи Україні допомогли б наймані політики із-за кордону.

Своє припущення співак пояснив, що така практика в історії України уже була, коли керувати державою запрошували варягів.

Пряма мова:

- В нас в історії був такий гарний період, коли за часів Київської Русі князівства погрузли в міжусобних війнах і вони тоді звернулись по допомогу до варягів, запросили собі варягських Аскольда і Діра, двох князів. І як показує історія, була в нас непогана держава. В історії дуже багато прикладів. Інша справа, куди ми підемо. Дуже багато є цікавих лідерів. Можна було б, зрозумівши, що може не варто гратись в політику, а запросити команду менеджерів на чолі з грамотним президентом, який має досвід, який би вивів країну із кризи. Для прикладу, Саакашвілі, Кваснєвський… Є люди, які, можливо й погодились би. Суто як кризові менеджери. Провести референдум. А чому б ні?Переглядів: 3067
Поширень: 0