Організаторами цієї поїздки є вінницька ініціативна група «Благодіти», котрі впродовж багатьох років займаються благодійністю та намагаються допомогти діткам одягом, їжею та усіма необхідними для життя речами.

Дітей Староприлуцької загальноосвітньої школи-інтернату привітали зі святом

Цього разу до поїздки долучилися громадська організація "Подоляни" та Вінницька міська організація "Союз українок",які надали матеріальну допомогу для придбання солодких подарунків та зібрали речі, іграшки вихованцям школи-інтернату. Також до організаторів поїздки приєднався КЗ «Вінницький міський клуб». Для учнів школи вихованці дитячого театру пісні «Орфей» Міського клубу підготували музичну виставу «Русалонька».

Дітей Староприлуцької загальноосвітньої школи-інтернату привітали зі святом

Гостей учні школи–інтернатe зустрічали щиро та привітно. На маленьких глядачів чекали захоплюючі пригоди улюблених казкових героїв. Усе дійство супроводжувалось яскравими музичними номерами, піснями та танцями. І це додало чудового святкового настрою, що панував у залі. Так юні актори подарували дітям часточку тепла, щастя, доброти своїх сердець, адже кожна дитина заслуговує на це, особливо під час новорічних свят, коли трапляються дива.

Дітей Староприлуцької загальноосвітньої школи-інтернату привітали зі святомПереглядів: 3956
Поширень: 0