Вінниччина, як і вся Україна в жалобі. Гинуть наші брати. Застосування зброї у мирний час не виправдовує будь-яку агресію. Ми звертаємося до усіх формувань будь-якої підпорядкованості з вимогою припинити дії, які мають фатальні наслідки для життя та здоров’я людей. Навіть наказ начальника не вартий того, щоб обірвати чуже життя. Лише Богу дано вирішувати, кому жити, а не керівнику, не зважаючи на його посаду чи становище у суспільстві.

Не тільки словом, а й діями вінницька міліція показала приклад того, що вона з народом. Не гаслами, а ділом. Жодним чином правоохоронці не застосовували зброю чи так звані засоби захисту до учасників мирних зібрань. Саме так повинні вчиняти правоохоронці в Україні. Звертаємося до усіх співгромадян – на теренах держави не має бути місця насиллю, як з боку співробітників силових структур, так і учасників громадський акцій.

Ми вимагаємо невідкладно виконати Постанову Верховної Ради України від 20.02.2014 № 740-VІІ «Про засудження застосування насильства, що призвело до загибелі людей».

Звертаємось до начальника ГУ МВС України у Вінницькій області, правоохоронців та громадян Вінниччини. З метою збереження громадянського миру закликаємо організувати взаємодію місцевих підрозділів МВС з формуваннями самооборони для охорони власності громадян, що створюються шляхом самоорганізації населення.

Шеф редактор видання «Вінницькі Реалії»
Є.К. Семенов

Голова Вінницької обласної організації Спілки офіцерів України
І.М.Окуленко

Голова Правління Подільського центру прав людини
М.Б. Бардин

Член Координаційної ради спілка молодіжних організацій
Вінниччини Т.О.Подолян

Голова правління Вінницької обласної правозахисної
Організації «Джерело нації» А.В. Студілко

Голова спілки профспілки атестованих працівників міліції
М.Д. Бондарчук

Голова Вінницької обласної громадської організації «Освітній простір»
А.М. Моргунова

Представник Вінницької правозахисної групи
А.О. Булгаков


Переглядів: 3536
Поширень: 0