Напередодні 8 березня одинадцятьом багатодітним вінничанкам було вручено державні нагороди та присвоєно почесне звання «Мати-героїня». Квітами та оплесками їх вітали сьогодні в приміщенні міської ради, адже кожна з них народила не менше п’яти дітей та ростить майбутнє покоління громадян України.

Оксана Бондарчук отримала нагороду за себе та за свою матір, адже кожна має по п’ятеро дорослих дітей. «Дуже добре мати таку велику родину, я відчуваю постійну підтримку рідних мені людей, - каже пані Оксана. - В моїх братів і сестер теж сім’ї великі, і в двох дітей вже є власні родини – в одного четверо, а в іншого –дев’ятеро». Ганна Слободяник виростила семеро дітей – чотири доньки та три сини. Всі виросли достойними людьми, четверо з них отримали вищу освіту.

В.о. міського голови, секретар міської ради Сергій Моргунов привітав жінок з наступаючим святом весни і в світлі нинішніх подій в країні подякував усім матерям, які народили та виростили справжніх героїв і патріотів країни.

Для інформації:

Почесне звання України «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п\'ятьох і більше дітей, у тому числі усиновлених дітей.​Переглядів: 4974
Поширень: 0