Концерн Поділля

19 березня через прохідну корпорації КМТ, застосувавши силу, прорвалися «бойовики». Саме так їх сприйняли працівники підприємства, пише "РЕАЛ".

Як пізніше з\'ясувалося, «бойовиками» виявилися співробітники Шевченківської податкової інспекції міста Києва. У рамках розслідування кримінального виробництва ім знадобилися певні документи, за якими вони і приїхали до Вінниці. Якщо коротко, то в «справі» про несплату податків у великих розмірах фігурує якась фірма «А». Її партнер, тобто фірма «В», поставляла за давальницькою схемою на вінницький масложир насіння соняшнику, отримуючи масло, яке і продала фірмі «А». Щоб відстежити документально договірний процес, столичні фіскали прибутку для виїмки документів, а по суті для обшуку в окремих приміщеннях.

Оскільки співробітники податкових органів представилися не відразу, охорона комбінату викликала міліцію. Прибулі на місце правоохоронці підтвердили законність проведених податківцями заходів.

Правда, його методи, тобто маски-шоу, особливо в нинішній час, коли відомі факти рейдерства, залишають масу питань.Переглядів: 4520
Поширень: 0

Pay.vn.ua