19 березня через прохідну корпорації КМТ, застосувавши силу, прорвалися «бойовики». Саме так їх сприйняли працівники підприємства, пише "РЕАЛ".

Як пізніше з\'ясувалося, «бойовиками» виявилися співробітники Шевченківської податкової інспекції міста Києва. У рамках розслідування кримінального виробництва ім знадобилися певні документи, за якими вони і приїхали до Вінниці. Якщо коротко, то в «справі» про несплату податків у великих розмірах фігурує якась фірма «А». Її партнер, тобто фірма «В», поставляла за давальницькою схемою на вінницький масложир насіння соняшнику, отримуючи масло, яке і продала фірмі «А». Щоб відстежити документально договірний процес, столичні фіскали прибутку для виїмки документів, а по суті для обшуку в окремих приміщеннях.

Оскільки співробітники податкових органів представилися не відразу, охорона комбінату викликала міліцію. Прибулі на місце правоохоронці підтвердили законність проведених податківцями заходів.

Правда, його методи, тобто маски-шоу, особливо в нинішній час, коли відомі факти рейдерства, залишають масу питань.Переглядів: 5357
Поширень: 0