Двоє керівників ДП «Вінницький науково-дослідний та проектний інститут» та начальник одного з райвідділів Держземагенства упіймались на хабарі, за який «розрахувались» сприянням в оренді землі.

За інформацією головного прокурора області В’ячеслава Соколового, службовці, попередньою змовившись, спочатку отримали від жителя Вінниці 3 тисячі доларів, а потім шахрайськими методами збагатились ще на 23 тисячі «зелених». За ці гроші вони допомогли жителю Вінниці отримати земельну ділянку у понад 115 гектарів, на якій він збирався вести фермерське господарство.

Наразі, обвинувальний акт у даному кримінальному провадженні направлено до суду.

Всього з початку року до кримінальної відповідальності притягнуто 15 корупціонерів. Правоохоронними органами області складено та направлено на розгляд судів 22 протоколи про адміністративні корупційні правопорушення. За результатами судового розгляду 17 протоколів, до відповідальності у вигляді штрафу притягнуто 17 осіб, серед яких - 4 посадовці органів місцевого самоврядування та 13 депутатів сільських, селищних і міських рад.Переглядів: 2641
Поширень: 0