Найближчого понеділка у ефір «Нового каналу» нарешті вийде присвячений Вінниці випуск програми «Ревізор». І схоже, деяким вінницьким закладам таки перепало від прискіпливої Ольги Фреймут. Настільки, що, навіть, більш лояльний Сергій Притула у пост-шоу «Страсті за Ревізором» не стримається.

- У роки КВК я жив де завгодно... Але такого не бачив! – обурився ведучий пост-шоу Сергій Притула, подивившись сюжет із вінницького готелю. – Я виріс у селі. І у моєї бабусі Ліди та діда Василя були корови Зорька, Чорноряба і Малина. Так їм у хліву жилося краще, я вам скажу.

Cеред закладів Вінниці «Ревізор», знімаючи передачу у нашому місті ще восени, відвідав готель «Південний Буг».

«Тут знімальна група зустріла туристок, які приїхали в місто на екскурсію. Користуючись нагодою, ведуча програми попросила дівчат показати їхні «апартаменти» і була шокована побаченим у найдешевших номерах «Південного Бугу». Ольга Фреймут запропонувала туристкам переселитися у номер, який винайняла знімальна група проекту для проведення ревізії», - описують сюжет на сайті програми.

А ще Ольга Фреймут спробувала проникнути на кухню ресторану «Мафія», а також знову відвідала ресторан «Феріде», якому під час попереднього свого візиту півтора роки тому вручила «срібну» відзнаку.

Що шокувало Ольгу Фреймут у Вінниці і чи дісталась комусь заповітна золота відзнака «Ревізора»?

Так що ж такого побачила Ольга Фреймут у Вінниці і чи дісталась комусь заповітна золота табличка від «Ревізору»? Дивимось у понеділок, 28 квітня о 20:00 на «Новому каналі». А одразу після цього у пост-шоу «Страсті за Ревізором» директор департаменту адміністративних послуг міської ради Сергій Кудлаєнко спробує відповісти за вінницькі заклади.Переглядів: 14968
Поширень: 0