Складна економічна ситуація в Україні не повинна позначитись на вінницьких дорогах і запланований на 2014 рік ремонт шляхів має розпочатись найближчим часом. У цьому запевняє виконуючий обов’язки міського голови Вінниці Сергій Моргунов.

«Капітальний ремонт покриття вулиць, запланований раніше, відбудеться і вже з травня роботи почнуться», - каже в.о. міського голови.

У планах міськради відремонтувати шляхи по центральному мосту, по вулицях Козицького, Ватутіна, Міліційній, Баженова, Артема, Острозького, по провулку Карла Маркса, а також завершити розпочатий торік ремонт вулиць Медвєдєва, Грушевського, Писарєва, Артинова, Порика, Ленінградської, Некрасова, Шмідта та Скалецького.

З травня розпочнуть капітальний ремонт вінницьких вулиць

Окрім того по співфінансуванню з мешканцями у цьому році буде заасфальтовано 17 вулиць приватного сектору: Кармелюка, Кошового, Лермонтова, Винниченка, Чайковського, Свердлова, Достоєвського, Леонтовича, а також провулки Ленських Подій, Сонячний, Д. Михайловського, Жуковського, Ушакова, 1 пров. Юності, 1 пров. Зорге, 1 пров. Топольського, туп. Лермонтова.

Буде у цьому році проведена реконструкція із розширенням п’яти перехресть, а саме: Козицького та Свердлова (друга черга), Фрунзе та Ленінградської, Сабарівського шосе - Пирогова, Червоних Партизан і Свердлова, Московської та Тимощука.Переглядів: 3578
Поширень: 0